Wiadomości KAI

Cotygodniowy biuletyn informacyjny "Wiadomości KAI" jest prenumerowany przez ok. 4 tys. Parafii w Polsce. Systematycznie czytany jest - co wykazują badania - przez 20 tys. osób, głównie duchownych. Stanowi on bardzo poważną wewnątrzkościelną platformę informacyjną.

"Wiadomości KAI" to tygodnik, który na bieżąco opisuje najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła w Polsce, Watykanie i na świecie. Każdego tygodnia Czytelnicy znajdą w naszym piśmie ok. 120 tekstów. Są wśród nich nie tylko relacje bieżących wydarzeń, ale też rozmowy, opracowania, reportaże oraz pełne teksty wypowiedzi papieskich i dokumentów.

Wiadomości KAI można zamówić w jednej z trzech wersji:

1. Wersja drukowana: tygodnik jak inne

Liczące ok. 30 stron formatu A4 pismo w kolorowej okładce, wysyłane jest przez nas co tydzień tradycyjną pocztą. Wersja drukowana jest wygodna szczególnie dla bibliotek i osób, które nie lubią czytać z ekranu komputera. Tutaj możesz zobaczyć próbkę (PDF - 797kB).

2. Wersja PDF: drukujesz lub czytasz z ekranu (ok. 800kB)

Jest wierną kopią wersji drukowanej; rozsyłamy ją raz w tygodniu pocztą elektroniczną (e-mail). Można ją czytać z ekranu komputera lub po prostu wydrukować. Dzięki wyeliminowaniu kosztów drukarni i wysyłki tradycyjną pocztą jest znacznie tańsza od wersji drukowanej. Poza tym, przesyłka elektroniczna dociera niemal natychmiast do adresata, w przeciwieństwie do wysyłki pocztą, która trwa przynajmniej kilka dni. Tutaj możesz zobaczyć próbkę (PDF - 797kB).

3. Wersja HTML: wygodna nawigacja po tekście na ekranie (ok. 200kB)

Raz w tygodniu wysyłamy pocztą elektroniczą jedną dużą stronę internetową. Zawiera wszystkie teksty z Wiadomości KAI połączone odnośnikami ze spisem treści tak, by można było wygodnie się poruszać po tekście w przeglądarce internetowej. Podobnie jak wersja PDF jest tańsza od wersji drukowanej i szybciej dociera do odbiorcy. Ponadto, plik HTML ma mniejszą objętość niż PDF, dzięki czemu w mniejszym stopniu obciąża skrzynkę pocztową i szybciej się ładuje. Tutaj możesz zobaczyć próbkę (HTML - 207kB).

Życie Kościoła

Jest to jedyna w Polsce gazeta-plakat przeznaczona do powieszenia w gablotach parafialnych lub na gazetkę szkolną. Posiada ciekawą formę graficzną gdyż większość informacji ilustrowanych jest fotografiami. Na gazetce prezentowane są: aktualne wydarzenia z życia Kościoła, ciekawostki, istotne problemy oraz kalendarz liturgiczny.

Na każdy okres liturgiczny oraz z okazji istotnych świąt kościelnych prenumeratorzy "Życia Kościoła" otrzymują dodatkowo plakat ewangelizacyjny. Gazetka przygotowywana jest w formacie B2.

Cennik

Wersje drukowane
Wiadomości KAI Życie Kościoła WK+ŻK
Prenumerata pełna z 5%*
rabatem
elektroniczna pełna z 5%*
rabatem
promocyjna cena
za oba tytuły
roczna 358 zł 341 zł 194 zł 263 zł 249 zł 553 zł
półroczna 197 zł 187 zł 97 zł 136 zł 129 zł 299 zł
kwartalna 104 zł 98 zł - 76 zł 72 zł 164 zł
* dla prenumeratorów ze stażem co najmniej 3 lata
Prenumerata zagraniczna
Wiadomości KAI Życie Kościoła
roczna 180 EUR/USD 132 EUR/USD
półroczna 90 EUR/USD 66 EUR/USD
kwartalna 45 EUR/USD 33 EUR/USD

KAI zastrzega wszelkie prawa do serwisu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kai.pl i www.ekai.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego serwisu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody KAI zabronione i stanowiąc naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.
(Zapraszamy do prenumeraty serwisu prasowego KAI tel. 22 635 77 18 mail marketing@ekai.pl)

Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT